Zasady Konkursu

 

Krok nr 1. GDZIE SZUKAĆ ZŁOTA?

 

Złote sztabki losowo ukryliśmy w następujących rodzajach oryginalnych szwajcarskich Końskich Maści:

Końska Maść chłodząca lub rozgrzewająca o pojemności 250 ml lub 500 ml

Końska Maść FORTE chłodząca lub rozgrzewająca o pojemności 250 ml lub 500 ml

Końska Maść z konopiami chłodząca lub rozgrzewająca o pojemności 250 ml

Końska Maść z torfem chłodząca lub rozgrzewająca 225 ml

 

Jak rozpoznam oryginalną Końską Maść?

W aptece należy pytać wyłącznie o dosłownej nazwie Szwajcarską „Końską Maść”. Oryginalny kod kreskowy na etykiecie zaczyna się trzema cyframi 764 (kod EAN Szwajcarii) a na spodzie opakowania widnieje szwajcarski krzyż z napisem „SWISS”.

 

Gdzie ją mogę kupić?

Oryginalne szwajcarskie Końskie Maści możecie Państwo kupić w aptekach. Zamówić ją można również w sklepie internetowym www.herbamedicus.com.pl

W każdym opakowaniu Końskiej Maści odnaleźć można los, szansę na wygraną dla każdego. W grze jest mnóstwo wartościowych szwajcarskich nagród!

 

Krok nr 2 PO OTWARCIU KOŃSKIEJ MAŚCI

 

W opakowaniach oryginalnej szwajcarskiej Końskiej Maści praktycznie zawsze czeka niespodzianka - los (plastikowa karta zwana KUPON DO LOSOWANIA) z unikatowym kodem cyfrowym, który wygrać może wycieczkę do Szwajcarii dla 2 osób lub jedną z wielu wartościowych nagród.

W opakowaniach oryginalnej szwajcarskiej Końskiej Maści stu szczęśliwców odnajdą złotą sztabkę - złotą, szwajcarską sztabkę inwestycyjną + kartkę z gratulacjami.

Jeśli udało się Państwu odnaleźć złotą sztabkę inwestycyjną - gratulujemy, stał się Pan/stała się Pani szczęśliwym znalazcą złota w oryginalnej Końskiej Maści. Sztabkę można zachować jako inwestycję oraz zamrożenie wartości pieniędzy.

CO WIĘCEJ! Jeśli zrobicie sobie Państwo zdjęcie z odnalezionym złotem i kupioną Końską Maścią a następnie wyślecie je Państwo przez naszą stronę internetową, otrzymacie od nas DARMOWĄ paczkę pełną wartościowych produktów ze Szwajcarii!

 

Odnaleźliście Państwo los w opakowaniu? (plastikowa karta o nazwie KUPON DO LOSOWANIA).W zakładce „lista wygranych losów” należy sprawdzić sprawdzić czy numer Państwa losu znajduje sie na „LISTA WYLOSOWANYCH NUMERÓW".

Jeśli odnajdziecie Państwo numer swojego losu na liście, gratulujemy! Państwa los naprawdę wygrał!

W takim przypadku napiszcie Państwo do nas na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.a nagrodę prześlemy wam Pocztą.

Los nie znalazł się na liście zwycięzców? Niech to Państwa nie zniechęca. Prosimy schowajcie swój los!!!

15 dnia każdego miesiąca aż do grudnia losujemy kolejne 15 wygranych numerów.

Co miesiąc macie szansę na wygraną! Nawet wstecznie, wszystkie miesiące do tyłu!

 

(Odnaleziony los jest nieczytelny? Napiszcie do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)